Using OpenMath servers for distributing mathematical computations

O. Caprotti, A.M. Cohen, F.G.M.T. Cuypers, M.N. Riem, H.J.M. Sterk

Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

Originele taal-2Engels
TitelATCM : proceedings of the 5th Asian Technology Conference in Mathematics, December 17-21, 2000, Chiang Mai, Thailand
RedacteurenW.C. Yang, S.C. Chu, J.C. Chuan
Plaats van productieBlacksburg
UitgeverijATCM
Pagina's325-336
ISBN van geprinte versie974-657-362-4
StatusGepubliceerd - 2000

Citeer dit

Caprotti, O., Cohen, A. M., Cuypers, F. G. M. T., Riem, M. N., & Sterk, H. J. M. (2000). Using OpenMath servers for distributing mathematical computations. In W. C. Yang, S. C. Chu, & J. C. Chuan (editors), ATCM : proceedings of the 5th Asian Technology Conference in Mathematics, December 17-21, 2000, Chiang Mai, Thailand (blz. 325-336). ATCM.