Two-graphs, a second survey

J.J. Seidel, D.E. Taylor

Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

Originele taal-2Engels
TitelAlgebraic Methods in Graph Theory (Conf. Szeged, Hungary, 1978)
RedacteurenL. Lovasz, V.T. Sos
Plaats van productieAmsterdam
UitgeverijNorth-Holland Publishing Company
Pagina's689-711
StatusGepubliceerd - 1981

Publicatie series

NaamColloquia Mathematica Societatis János Bolyai
Volume25
ISSN van geprinte versie0139-3383

Citeer dit