Tail asymptotics for exponential functionals of Lévy processes

K. Maulik, B. Zwart

Onderzoeksoutput: Boek/rapportRapportAcademic

Originele taal-2Engels
Plaats van productieDjursholm, Sweden
UitgeverijInstitut Mittag-Leffler (Royal Swedish Academy of Sciences)
Aantal pagina's24
StatusGepubliceerd - 2004

Publicatie series

NaamIML Report
Volume04/05-20

Citeer dit

Maulik, K., & Zwart, B. (2004). Tail asymptotics for exponential functionals of Lévy processes. (IML Report; Vol. 04/05-20). Institut Mittag-Leffler (Royal Swedish Academy of Sciences).