Stochastic integer programming

A.H.G. Rinnooy Kan, L. Stougie

    Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureHoofdstukAcademicpeer review

    1 Downloads (Pure)

    Samenvatting

    No abstract.
    Originele taal-2Engels
    TitelNumerical techniques for stochastic optimization
    RedacteurenYu. Ermoliev, R.J.B. Wets
    Plaats van productieNew York
    UitgeverijSpringer
    Pagina's201-213
    ISBN van geprinte versie0-387-18677-8
    StatusGepubliceerd - 1988

    Publicatie series

    NaamSpringer Series in Computational Mathematics
    Volume10
    ISSN van geprinte versie0179-3632

      Vingerafdruk

    Citeer dit

    Rinnooy Kan, A. H. G., & Stougie, L. (1988). Stochastic integer programming. In Y. Ermoliev, & R. J. B. Wets (editors), Numerical techniques for stochastic optimization (blz. 201-213). (Springer Series in Computational Mathematics; Vol. 10). New York: Springer.