Sojourn time approximations in a two-node queueing network

O.J. Boxma, R.D. Mei, van der, J.A.C. Resing, K.M.C. Wingerden, van

Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

Originele taal-2Engels
TitelProceedings 19th International Teletraffic Congress (ITC19, Beijing, China, August 29-September 2, 2005)
RedacteurenX. Liang, Z. Xin, V.B. Iversen, G.S. Kuo
UitgeverijBeijing University of Posts and Telecommunications Press
Pagina's1121-1133
StatusGepubliceerd - 2005

Citeer dit

Boxma, O. J., Mei, van der, R. D., Resing, J. A. C., & Wingerden, van, K. M. C. (2005). Sojourn time approximations in a two-node queueing network. In X. Liang, Z. Xin, V. B. Iversen, & G. S. Kuo (editors), Proceedings 19th International Teletraffic Congress (ITC19, Beijing, China, August 29-September 2, 2005) (blz. 1121-1133). Beijing University of Posts and Telecommunications Press.