Robust methods for highly nonsymmetric problems

W.J. Layton, J.M.L. Maubach, P.J. Rabier

    Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

    Originele taal-2Engels
    TitelProceedings 7th International Symposium on Domain Decomposition Methods (Penn State, University Park PA, USA, October 27-30, 1993)
    Plaats van productieProvidence RI
    UitgeverijAmerican Mathematical Society
    Pagina's265-270
    StatusGepubliceerd - 1994

    Publicatie series

    NaamContemporary Mathematics Series
    Volume180
    ISSN van geprinte versie0271-4132

    Citeer dit