Random walks on the vertices of transportation polytopes with constant number of sources

M. Cryan, M. Dyer, H. Müller, L. Stougie

Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

6 Citaten (Scopus)
Originele taal-2Engels
TitelProceedings of the Fourteenth Annual ACM-SIAM Symposium on Discrete Algorithms (SODA, Baltimore MA, USA, January 12-14, 2003)
Plaats van productiePhiladelphia
UitgeverijSociety for Industrial and Applied Mathematics (SIAM)
Pagina's330-339
ISBN van geprinte versie0-89871-538-5
StatusGepubliceerd - 2003

Citeer dit