Proof of the perpetuity equation

Onderzoeksoutput: Bijdrage aan tijdschriftTijdschriftartikelAcademicpeer review

TaalEngels
Pagina's2116-2117
TijdschriftApplied Mathematics Letters
Volume25
Nummer van het tijdschrift12
DOI's
StatusGepubliceerd - 2012
Extern gepubliceerdJa

Citeer dit

Dabadghao, S.S. ; Morin, T. / Proof of the perpetuity equation. In: Applied Mathematics Letters. 2012 ; Vol. 25, Nr. 12. blz. 2116-2117
@article{2e9f82ca0f2043d6a12d81d768c8f00c,
title = "Proof of the perpetuity equation",
author = "S.S. Dabadghao and T Morin",
year = "2012",
doi = "10.1016/j.aml.2012.05.010",
language = "English",
volume = "25",
pages = "2116--2117",
journal = "Applied Mathematics Letters",
issn = "0893-9659",
publisher = "Elsevier",
number = "12",

}

Proof of the perpetuity equation. / Dabadghao, S.S.; Morin, T.

In: Applied Mathematics Letters, Vol. 25, Nr. 12, 2012, blz. 2116-2117.

Onderzoeksoutput: Bijdrage aan tijdschriftTijdschriftartikelAcademicpeer review

TY - JOUR

T1 - Proof of the perpetuity equation

AU - Dabadghao,S.S.

AU - Morin,T

PY - 2012

Y1 - 2012

U2 - 10.1016/j.aml.2012.05.010

DO - 10.1016/j.aml.2012.05.010

M3 - Article

VL - 25

SP - 2116

EP - 2117

JO - Applied Mathematics Letters

T2 - Applied Mathematics Letters

JF - Applied Mathematics Letters

SN - 0893-9659

IS - 12

ER -