Optimal control on manifolds

M.L.J. Hautus

Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

Originele taal-2Engels
TitelGeometric Methods in System Theory (Proceedings NATO Advanced Study Institute, London, UK, August 27-September 7, 1973)
RedacteurenD.Q. Mayne, R.W. Brockett
Plaats van productieDordrecht
UitgeverijReidel
Pagina's185-193
StatusGepubliceerd - 1973

Publicatie series

NaamNATO ASI Series, Series C: Mathematical and Physical Sciences
Volume3
ISSN van geprinte versie0258-2023

Citeer dit