On the stability of characterization of non-normal stable distributions

P.L. Davies, R. Shimizu

    Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureHoofdstukAcademicpeer review

    Originele taal-2Engels
    TitelStatistical Distributions in Scientific Work, Volume 4: Models, Structures, and Characterizations
    RedacteurenC. Taillie, G.P. Patil, B.A. Baldessari
    Plaats van productieDordrecht
    UitgeverijReidel
    Pagina's433-446
    StatusGepubliceerd - 1981

    Citeer dit