On the rank theorem for matrices

D. Kijne

    Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureHoofdstukAcademic

    Originele taal-2Engels
    TitelPapers dedicated to J.J. Seidel
    RedacteurenP.J. Doelder, de, J. Graaf, de, J.H. Lint, van
    Plaats van productieEindhoven
    UitgeverijTechnische Hogeschool Eindhoven
    Pagina's229-233
    Aantal pagina's5
    StatusGepubliceerd - 1984

    Publicatie series

    NaamEUT-Report
    Volume84-WSK-03

    Citeer dit

    Kijne, D. (1984). On the rank theorem for matrices. In P. J. Doelder, de, J. Graaf, de, & J. H. Lint, van (editors), Papers dedicated to J.J. Seidel (blz. 229-233). (EUT-Report; Vol. 84-WSK-03). Eindhoven: Technische Hogeschool Eindhoven.