On approximating smooth solutions of linear singularly perturbed ODE

    Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

    Originele taal-2Engels
    TitelNumerical analysis of singular perturbation problems (Proc. Conf. Nijmegen 1978)
    Pagina's457-465
    StatusGepubliceerd - 1979

    Citeer dit

    Mattheij, R. M. M. (1979). On approximating smooth solutions of linear singularly perturbed ODE. In Numerical analysis of singular perturbation problems (Proc. Conf. Nijmegen 1978) (blz. 457-465)