On anomalous asymptotics of heat kernels

A.F.M. Elst, ter, D.W. Robinson

Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

Originele taal-2Engels
TitelEvolution equations and their applications in physical and life sciences (Bad Herrenalb, 1998)
RedacteurenG. Lumer, L. Weis
Plaats van productieNew York
UitgeverijMarcel Dekker Inc.
Pagina's89-103
ISBN van geprinte versie0-8247-9010-3
StatusGepubliceerd - 2000

Publicatie series

NaamLecture Notes in Pure and Applied Mathematics
Volume215
ISSN van geprinte versie0075-8469

Citeer dit