On a generalized asymptoticity problem in max algebra

J.G. Braker, J.A.C. Resing

    Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

    Originele taal-2Engels
    TitelDiscrete Event Systems: Modeling and Control (Proceedings of a joint workshop, Prague, Czechoslovakia, August 26-28, 1992), Progress in Systems and Control Theory 13
    RedacteurenS. Balemi, xx et al.
    Plaats van productieBasel
    UitgeverijBirkhäuser Verlag
    Pagina's125-139
    StatusGepubliceerd - 1993

    Citeer dit