Numerical schemes for degenerate parabolic problems

Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

Originele taal-2Engels
TitelProgress in Industrial Mathematics at ECMI 2004 (Proceedings 13th European Conference on Mathematics for Industry, Eindhoven, The Netherlands, June 21-25, 2004)
RedacteurenA. Di Bucchianico, R.M.M. Mattheij, M.A. Peletier
Plaats van productieBerlin
UitgeverijSpringer
Pagina's513-517
ISBN van geprinte versie3-540-28073-1
DOI's
StatusGepubliceerd - 2006

Publicatie series

NaamMathematics in Industry
Volume8
ISSN van geprinte versie1612-3956

Citeer dit