Linear transvection groups

F.G.M.T. Cuypers, A. Steinbach

Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademic

Originele taal-2Engels
TitelProceedings of the conference Algebraic Combinatorics
RedacteurenA. Munemasa
Plaats van productieKyoto
UitgeverijRIMS
Pagina's61-71
StatusGepubliceerd - 1998

Citeer dit

Cuypers, F. G. M. T., & Steinbach, A. (1998). Linear transvection groups. In A. Munemasa (editor), Proceedings of the conference Algebraic Combinatorics (blz. 61-71). RIMS.