Graphs related to exceptional root systems

F.C. Bussemaker, D.M. Cvetkovic, J.J. Seidel

Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

Originele taal-2Engels
TitelCombinatorics (Keszthely, Hungary, 1976)
RedacteurenA. Hajnal, V.T. Sos
Plaats van productieAmsterdam
UitgeverijNorth-Holland Publishing Company
Pagina's185-191
StatusGepubliceerd - 1978

Publicatie series

NaamColloquia Mathematica Societatis János Bolyai
Volume18
ISSN van geprinte versie0139-3383

Citeer dit