Disjoint unit spheres admit at most two line transversals

O. Cheong, X. Goaoc, H.S. Na

Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

1 Citaat (Scopus)

Samenvatting

We show that a set of n disjoint unit spheres in R d admits at most two distinct geometric permutations, or line transversals, if n is large enough. This bound is optimal.
Originele taal-2Engels
TitelAlgorithms - ESA 2003 (Proceedings 11th Annual European Symposium, Budapest, Hungary, September 16-19, 2003)
RedacteurenG. Di Battista, U. Zwick
Plaats van productieBerlin
UitgeverijSpringer
Pagina's127-135
ISBN van geprinte versie3-540-20064-9
DOI's
StatusGepubliceerd - 2003

Publicatie series

NaamLecture Notes in Computer Science
Volume2832
ISSN van geprinte versie0302-9743

Vingerafdruk

Duik in de onderzoeksthema's van 'Disjoint unit spheres admit at most two line transversals'. Samen vormen ze een unieke vingerafdruk.

Citeer dit