Asymptotics of numerical methods for nonlinear evolution equations

L.D. Drager, R.M.M. Mattheij, W.J. Layton

    Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

    2 Citaten (Scopus)
    Originele taal-2Engels
    TitelTrends in the theory and practice of non-linear analysis (Proceedings 6th International Conference, Arlington TX, USA, 1984)
    Plaats van productieAmsterdam
    UitgeverijNorth-Holland Publishing Company
    Pagina's137-144
    StatusGepubliceerd - 1985

    Publicatie series

    NaamNorth-Holland Mathematics Studies
    Volume110
    ISSN van geprinte versie0304-0208

    Citeer dit