An algebraic approach to distribution theories

J. Graaf, de, A.F.M. Elst, ter

Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

Originele taal-2Engels
TitelGeneralized Functions, Convergence Structures, and their Applications (Proceedings of the international conference, GFCA'87, Dubrovnik, Yugoslavia, June 23-27, 1987)
RedacteurenB. Stankovic, E. Pap, S. Pilipovic, V.S. Vladimirov
Plaats van productieNew York
UitgeverijPlenum Press
Pagina's171-177
ISBN van geprinte versie0-306-43008-8
StatusGepubliceerd - 1988

Citeer dit