A moving two-reaction zones model : global existence of solutions

A. Muntean, M. Böhm

    Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

    Originele taal-2Engels
    TitelProceedings GAMM Annual Meeting 2006 (Berlin, Germany, March 27-31, 2006)
    Pagina's649-650
    DOI's
    StatusGepubliceerd - 2006

    Publicatie series

    NaamPAMM, Proceedings in Applied Mathematics and Mechanics
    Volume6(1)
    ISSN van geprinte versie1617-7061

    Citeer dit