A Diophantine equation of Antoniadis

    Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

    Originele taal-2Engels
    TitelNumber Theory and Applications (Banff AB, Canada, April 27-May 5, 1988)
    RedacteurenR.A. Mollin
    Plaats van productieDordrecht
    UitgeverijKluwer Academic Publishers
    Pagina's575-589
    ISBN van geprinte versie0-7923-0149-8
    StatusGepubliceerd - 1989

    Publicatie series

    NaamNATO ASI Series, Series C: Mathematical and Physical Sciences
    Volume265
    ISSN van geprinte versie0258-2023

    Citeer dit