107.5 Gb/s 850 nm multi- and single-mode VCSEL transmission over 10 and 100 m of multi-mode fiber

Rafael Puerta Ramírez, M. Agustin, L. Chorchos, J. Toński, J.-R Kropp, N. Ledentsov Jr., V. A. Shchukin, N. N. Ledentsov, R. Henker, Idelfonso Tafur Monroy, Juan José Vegas Olmos, J. P. Turkiewicz

Onderzoeksoutput: Hoofdstuk in Boek/Rapport/CongresprocedureConferentiebijdrageAcademicpeer review

46 Citaten (Scopus)

Samenvatting

First time successful 107.5 Gb/s MultiCAP 850 nm OM4 MMF transmissions over 10 m with multi-mode VCSEL and up to 100 m with single-mode VCSEL are demonstrated, with BER below 7% overhead FEC limit measured for each case.
Originele taal-2Engels
TitelOptical Fiber Communication Conference 2016
Plaats van productieWashington
UitgeverijOptical Society of America (OSA)
ISBN van elektronische versie9781943580071
ISBN van geprinte versie978-1-943580-08-8
DOI's
StatusGepubliceerd - 2016
Extern gepubliceerdJa
Evenement2016 Optical Fiber Communication Conference (OFC 2016) - Anaheim Convention Center, Anaheim, Verenigde Staten van Amerika
Duur: 20 mrt 201624 mrt 2016
https://www.osapublishing.org/conference.cfm?meetingid=5&yr=2016

Congres

Congres2016 Optical Fiber Communication Conference (OFC 2016)
Verkorte titelOFC 2016
LandVerenigde Staten van Amerika
StadAnaheim
Periode20/03/1624/03/16
Internet adres

Bibliografische nota

From the session: Postdeadline Papers Session II (Th5B)

Vingerafdruk Duik in de onderzoeksthema's van '107.5 Gb/s 850 nm multi- and single-mode VCSEL transmission over 10 and 100 m of multi-mode fiber'. Samen vormen ze een unieke vingerafdruk.

Citeer dit