Middelpunt en symmetrie bij een kwadriek

P.J. Doelder, de

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

Original languageEnglish
Pages (from-to)154-162
JournalNieuw Tijdschrift voor Wiskunde
Volume53 (65/66)
Publication statusPublished - 1966

Cite this

Doelder, de, P. J. (1966). Middelpunt en symmetrie bij een kwadriek. Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde, 53 (65/66), 154-162.
Doelder, de, P.J. / Middelpunt en symmetrie bij een kwadriek. In: Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde. 1966 ; Vol. 53 (65/66). pp. 154-162.
@article{db65dca990274ccdb8ac614931cc7a32,
title = "Middelpunt en symmetrie bij een kwadriek",
author = "{Doelder, de}, P.J.",
year = "1966",
language = "English",
volume = "53 (65/66)",
pages = "154--162",
journal = "Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde",
issn = "0028-985X",

}

Doelder, de, PJ 1966, 'Middelpunt en symmetrie bij een kwadriek', Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde, vol. 53 (65/66), pp. 154-162.

Middelpunt en symmetrie bij een kwadriek. / Doelder, de, P.J.

In: Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde, Vol. 53 (65/66), 1966, p. 154-162.

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

TY - JOUR

T1 - Middelpunt en symmetrie bij een kwadriek

AU - Doelder, de, P.J.

PY - 1966

Y1 - 1966

M3 - Article

VL - 53 (65/66)

SP - 154

EP - 162

JO - Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde

JF - Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde

SN - 0028-985X

ER -