Ellipsen om het punt van Lemoine

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

Original languageDutch
Pages (from-to)10-19
JournalNieuw Tijdschrift voor Wiskunde
Volume74 (86/87)
Issue number1
Publication statusPublished - 1987

Cite this

Veldkamp, G.R. / Ellipsen om het punt van Lemoine. In: Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde. 1987 ; Vol. 74 (86/87), No. 1. pp. 10-19.
@article{93e03c2497ba48be989ca7f92c74710e,
title = "Ellipsen om het punt van Lemoine",
author = "G.R. Veldkamp",
year = "1987",
language = "Nederlands",
volume = "74 (86/87)",
pages = "10--19",
journal = "Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde",
issn = "0028-985X",
number = "1",

}

Ellipsen om het punt van Lemoine. / Veldkamp, G.R.

In: Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde, Vol. 74 (86/87), No. 1, 1987, p. 10-19.

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

TY - JOUR

T1 - Ellipsen om het punt van Lemoine

AU - Veldkamp, G.R.

PY - 1987

Y1 - 1987

M3 - Tijdschriftartikel

VL - 74 (86/87)

SP - 10

EP - 19

JO - Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde

JF - Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde

SN - 0028-985X

IS - 1

ER -