Bewijsmethoden voor eenvoudige ongelijkheden

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

Original languageDutch
Pages (from-to)205-215
JournalNieuw Tijdschrift voor Wiskunde
Volume71 (83/84)
Publication statusPublished - 1984

Cite this

@article{9c9be7fd23dd46bab786f79a744b7479,
title = "Bewijsmethoden voor eenvoudige ongelijkheden",
author = "G.R. Veldkamp",
year = "1984",
language = "Nederlands",
volume = "71 (83/84)",
pages = "205--215",
journal = "Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde",
issn = "0028-985X",

}

Bewijsmethoden voor eenvoudige ongelijkheden. / Veldkamp, G.R.

In: Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde, Vol. 71 (83/84), 1984, p. 205-215.

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

TY - JOUR

T1 - Bewijsmethoden voor eenvoudige ongelijkheden

AU - Veldkamp, G.R.

PY - 1984

Y1 - 1984

M3 - Tijdschriftartikel

VL - 71 (83/84)

SP - 205

EP - 215

JO - Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde

JF - Nieuw Tijdschrift voor Wiskunde

SN - 0028-985X

ER -